AutoLife – specializuota, plataus asortimento, automobilio priežiūros reikmenų parduotuvė

Mūsų misija – suteikti pirkėjams platų kokybiškų produktų pasirinkimą jų automobiliams už prieinamą kainą su greitu pristatymu.

Mūsų vizija – užsitarnauti kuo daugiau klientų pasitikėjimą ir tapti nepakeičiama internetine parduotuve kiekvieno auto mylėtojo gyvenime.

Mūsu vertybės – siekiame, kad kiekvienas mūsu klientas būtų laimingas, o patikimas automobilis Jūsų laimės garantija.

Mes rūpinamės Jūsų automobilio būkle, tad AutoLife automobilio priežiūros reikmenų parduotuvė Jums siūlo aukštos kokybės reikmenis ne tik išoriniam grožiui palaikyti, bet ir prižiūrėti automobilį iš vidaus. Parduotuvė skirta absoliučiai visiems automobilių mylėtojams: tiek mėgėjams, tiek ir profesionalams. Kiekvienas, nepriklausomai nuo lyties, amžiaus ir žinių, ras prekes savo automobiliui pagal poreikį ir pageidavimą. AutoLife parduotuvėje galėsite rasti viską, ko pareikalaus Jūsų automobilio priežiūra: alyvas, automobilio filtrus, dažus ir dažymo priemones, poliravimo pastas ir priemones, oro gaiviklius, priedus automobiliui, profesionalią chemiją ir dar daugybę kitų reikalingų automobilio priežiūros reikmenų. Galėsite rinktis iš daugelio garsių gamintojų, tokių kaip: Castrol, Elf, Total, Mannol, Mobil, Xado, Bosch, Mann Filter, Knecht (Mahle), Filtron, Motip, Multona, WD-40, Abro, K2, Body, Wunder-Baum, Imao, AD ir t.t.

 

“ Pasirūpinkite savo automobiliu, o jis bus Jums dėkingas. Padovanokite jam ilgą ir laimingą gyvenimą, o mes Jums padėsime tai padaryti! ”

P.S. Nežinote ar negalite apsispręsti kokia alyva tinka Jūsų automobiliui? Kur ieškoti automobilio dažų kodo? Koks akumuliatorius reikalingas Jūsų automobilio variklio paleidimui? Rašykite mums, ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus bei padėsime išsklaidyti mitus ir abejones.

Taip pat siųskite mums savo pastabas ir pasiūlymus parduotuvės darbo gerinimui – būsime laimingi, tobulėdami Jūsų dėka.