Labai svarbu  pasitikėti tais, pas ką pirksite priežiūros priemones savo mylimam automobiliui, tad mes (AutoLife parduotuvės vadovai) garantuojame Jums, mieli pirkėjai, kad Jūsų įsigytos prekės AutoLife parduotuvėje yra kokybiškos ir atitinka visus reikalavimus. Garantuojame, kad alyvos yra atvežamos tiesiai iš gamintojų, bei jų  oficialių atstovų Lietuvoje, tad galite neabejoti, kad nupirksite originalią alyvą, o ne pilstytą „garaže“. Visos alyvos, kurias rasite AutoLife parduotuvėje, atitinka visas specifikacijas, pažymėtas ant bakelio ir nurodytas aprašyme. Garantuojame, kad visa pateikta informacija apie prekes yra pagrįsta ir teisinga, o ne „paimta iš oro“.

Atkreipiame dėmesį, kad visas nekokybiškas ar tiesiog Jums netinkamas prekes galite grąžinti arba pakeisti per 14 dienų, laikantis priekių grąžinimo taisyklių ir instrukcijos.

 1. Prekių grąžinimo taisyklės:
  1. Pirkėjas turi teisę grąžinti arba pakeisti bet kurią nepažeistą prekę (išskyrus akumuliatorius) per 14 dienų nuo pristatymo dienos.
  2. Grąžinama prekė turi būti nepažeista, tai reiškia: nebuvo naudojama, nesugadinta prekė ir pakuotė (jei ji buvo), išsaugotos jos vartojamosios savybės bei nepraradusi prekinės išvaizdos.
  3. Jeigu reikės, pirkėjas turi pateikti pirkimą įrodantį kvitą (sąskaitą atsiųsta Jums el. paštu).
  4. Jeigu prekės nėra brokuotos, o pirkėjas pageidauja grąžinti (pakeisti) prekę dėl kitų priežasčių, tokiu atveju grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas (pagal siuntimo paslaugų kainininką).
  5. Jeigu prekę gavote brokuotą ar neatitinkančią aprašymų ir norite ją grąžinti (pakeisti), mes apmokėsime visas siuntimo išlaidas (tik įrodžius, kad prekė tikrai neatitinka reikalavimų!).
  6. Po prekės grąžinimo, per 7 dienas grąžinsime Jums pinigus į Jūsų banko sąskaitą, per kurią buvo atliktas mokėjimas įsigyjant prekes.
  7. Svarbu! Elektrinės prekės (akumuliatoriai) nekeičiamos ir negrąžinamos, todėl prieš perkant, gerai pažiūrėkite ar Jums tinka akumuliatoriaus dydis ir savybės. Akumuliatoriams suteikiama dviejų metų garantija (dėl garantinės priežiūros kreipkites tel.: 8 674 63686). Akumuliatoriaus garantinį taloną gausite kartų su akumuliatoriumi.
 2. Grąžinimo instrukcija. Ką daryti, jei gavote brokuotą prekę ar dėl kitų priežasčių norite ją grąžinti (pakeisti)?
  1. Visų pirma susisiekite su mumis, tai galite atlikti el. paštu (info@auto-life.lt) arba telefonu (+37067463686).

 • Norint grąžinti brokuotą ar tiesiog Jums netinkančią prekę, prašysime Jūsų atsiųsti mums į el. paštą prekės nuotrauką ir nurodyti dėl kokios priežasties norite atlikti gražinimą (keitimą). Tai darome tam, kad pagerintume parduodamų prekių kokybę ir kad toks atvejis  nepasikartotų. Atsakysime Jums per 24 val.
  • Jeigu esate  Vilniuje, galima susitarti ir grąžinti (pakeisti) prekes tiesiai pas mus; dėl to taip pat teiraukitės el. paštu (info@auto-life.lt) arba telefonu (+37067463686).
  • Grąžinimo rekvizitai: Gavėjas: Pavel Gračiov

Adresas: Polocko g. 11-6, Vilnius, LT-01204

Tel.: +370 674 63686 P.S. Mes visada esame už klientą, tad stengiamės atlikti grąžinimo ar keitimo paslaugą kuo greičiau ir lengviau. Jeigu nežinote, kiek tiksliai prireiks medžiagų (priemonių) automobilio tvarkymo darbams, galite neabejodami nupirkti daugiau priemonių, o kas liks nepanaudota, galėsite be problemų grąžinti mums per 14 dienų nuo prekių gavimo datos. Kaip tai padaryti ir kokios grąžinimo taisyklės – rasite aukščiau nurodytame aprašyme.