Kokia pristatymo kaina?

Jeigu Jūsų užsakymo suma yra 50€ arba daugiau, pristatymas Jums nieko nekainuos. Pristatysime Jums prekes nemokamai per Omniva paštomatą (pateikdami užsakymą,  pasirinkite Jums patogiausią Omnivos paštomato adresą).

Jeigu Jūsų užsakymas nesiekia 50€, tokiu atveju Jus galėsite išsirinkti, kokiu būdu norite gauti siuntą, nuo to priklausys pristatymo kaina.

Galimi pristatymo būdai:

  • Per Omniva paštomatą – 3€
  • Per DPD paštomatą – 3€
  • Per LP Express paštomatą - 3€
  • Per DPD kurjerį - 5€

Koks pristatymo terminas?

Jūsų užsakymas bus pradėtas ruošti iškart po apmokėjimo ir išsiųstas ne vėliau kaip per 3 dienas (jeigu užsakytos prekės yra sandėlyje; kitu atveju mes Jus informuosime). Jeigu pateiksite ir apmokėsite užsakymą iki 12:00 val. – išsiųsime jį tą pačią dieną (išskyrus pirmadienį). Siunčiant per DPD ir LP Express, užsakymą gausite per 1-2 darbo dienas nuo siuntos kodo gavimo, per Omniva paštomatą – užsakymo terminas – 1-3 darbo dienos nuo siuntos kodo gavimo. Jeigu norite gauti užsakymą skubiai (tą pačią dieną) – susisiekite su mumis per el. paštą (info@auto-life.lt) arba telefonu (+370 674 63686) – pasistengsime pristatyti Jums užsakymą kuo greičiau (tik Vilniuje!).

  • Ar galimas pristatymas į kitas šalis (ne tik Lietuvoje)?

Taip, užsakymą galime pristatyti į bet kurią šalį. Pristatymo kaina ir terminas bus apskaičiuojami atskirai, kreipkitės į mūsų informaciją (info@auto-life.lt arba +370 674 63686).

SVARBI INFORMACIJA

Aukščiau nurodytos pristatymo sąlygos galioja užsakant prekes į bet kurį Lietuvos kraštą, išskyrus Neringą. Pristatymo kaina į Neringą – 34€ (tik per DPD kurjerį).

Šventiniu laikotarpiu pristatymo laikas gali keistis.

Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas gali būti prailgintas; tokiu atveju mes Jus informuosime. Bet kuriuo klausimu kreipkitės į informaciją el. paštu info@auto-life.lt arba telefonu +370 674 63686.

Pasirinkus pristatymą kurjeriu, užsakymas bus pristatytas prie pat Jūsų namų ar biuro durų, Jūsų pasirinktu adresu. Pristatymo dieną kurjeris su Jumis susisieks dėl pristatymo laiko.