Filtruoti pagal

Spalva

Spalva

Tūris

Tūris

Poliravimo pastos ir vaskai kėbului

Poliravimo pastos ir vaskai kėbului

Poliravimo pastos ir vaskai kėbului is AutoLife - Geriausios kainos garantas.
Aktyvūs filtrai

Kodas: FG3250G

Prekės ženklas: Farecla

"Farecla G3 Regular Grade" šlifavimo - poliravimo pasta

(0)
"Farecla G3 Regular Grade" Profesionalaus naudojimo, universali šlifavimo - poliravimo pasta. Šios prekės nuotraukos skirtos tik iliustracijos tikslams ir yra naudojamos kaip pavizdys, dėl to gali skirtis nuo realios prekės ir jos pakuotės, formos, išvaizdos, spalvos arba komplektacijos.
Kaina 8,50 €
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: FG10500G

Prekės ženklas: Farecla

"Farecla G10 Finishing Compound" užbaigiamasis kėbulo poliravimo skystis, 500g

(0)
"Farecla G10 Finishing Compound" Profesionalaus naudojimo, užbaigiamasis, švelnus kėbulo poliravimo skystis, 500g. Šios prekės nuotraukos skirtos tik iliustracijos tikslams ir yra naudojamos kaip pavizdys, dėl to gali skirtis nuo realios prekės ir jos pakuotės, formos, išvaizdos, spalvos arba komplektacijos.
Kaina 18,00 €
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: 3MB1KG

Prekės ženklas: 3M

"3M Fast Cut Compound" kėbulo šlifavimo - poliravimo pasta, 1kg

(0)
"3M Fast Cut Compound" Su baltų kamštelių. Profesionalaus naudojimo, greto poveikio, grubaus abrazyvo kėbulo šlifavimo - poliravimo pasta, 1kg. Šios prekės nuotraukos skirtos tik iliustracijos tikslams ir yra naudojamos kaip pavizdys, dėl to gali skirtis nuo realios prekės ir jos pakuotės, formos, išvaizdos, spalvos arba komplektacijos.
Kaina 40,00 €
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: 3MŽ1KG

Prekės ženklas: 3M

"3M Fast Cut PLUS" universali šlifavimo - poliravimo pasta, 1kg

(0)
"3M Fast Cut PLUS" Su žalių kamštelių. Profesionalaus naudojimo, greto poveikio, universali dažytų paviršių šlifavimo - poliravimo pasta, 1kg. Šios prekės nuotraukos skirtos tik iliustracijos tikslams ir yra naudojamos kaip pavizdys, dėl to gali skirtis nuo realios prekės ir jos pakuotės, formos, išvaizdos, spalvos arba komplektacijos.
Kaina 42,00 €
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: K2CHROM

Prekės ženklas: K2

"K2 Aluchrom" Chromo ir aliuminio polirolis, 120g

(0)
"K2 Aluchrom" Polirolis chromotiems paviršiams ir aliuminio detalėms, 120g. Šios prekės nuotraukos skirtos tik iliustracijos tikslams ir yra naudojamos kaip pavizdys, dėl to gali skirtis nuo realios prekės ir jos pakuotės, formos, išvaizdos, spalvos arba komplektacijos.
Kaina 2,20 €
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: Q11COLP

"Q11 Carnauba Color Polish Wax" Kėbulo poliravimo vaškas, 500ml

(0)
"Q11 Carnauba Color Polish Wax" Kėbulo poliravimo vaškas su natūraliu carnauba vašku, atnaujina spalva, 500ml. Šios prekės nuotraukos skirtos tik iliustracijos tikslams ir yra naudojamos kaip pavizdys, dėl to gali skirtis nuo realios prekės ir jos pakuotės, formos, išvaizdos, spalvos arba komplektacijos.
Kaina 6,00 €
Daugiau
Yra sandėlyje

Kodas: FG3WAX500G

Prekės ženklas: Farecla

"Farecla G3 WAX Premium Liquid Protection" Poliravimo vaškas - pienelis, 500g

(0)
"Farecla G3 WAX Premium Liquid Protection" Profesionalaus naudojimo kėbulo poliravimo vaškas - pienelis, 500g. Šios prekės nuotraukos skirtos tik iliustracijos tikslams ir yra naudojamos kaip pavizdys, dėl to gali skirtis nuo realios prekės ir jos pakuotės, formos, išvaizdos, spalvos arba komplektacijos.
Kaina 12,00 €
Daugiau
Yra sandėlyje